+372 730 2000
E-R 7:45-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Korteri välisuks

Korteriuks on oluline element korterist esmamulje loomisel. Lisaks välimusele tuleb tähelepanu pöörata ka kvaliteedile ning heli- ja tulekindlusele. Korteriukseks sobib nii terasuks, puituks, kui heli- ja tulekindel uks.


Kuidas ust valida ja paigaldada?

1Leidke sobiv uks. Valiku saate teha allolevast valikust. Soovi korral konsulteerige meie projektimüügijuhtidega

2Mõõdistage ukseava. Täpsema hinnapakkumise saamiseks tehke esmane ukse mõõdistamine (mõõdistamise juhend)

3Esitage hinnapäring. Täpsustage, kas soovite ka transporti ja paigaldust? Samuti teavitage erisoovidest (uksesilm, ukse värv jne)

4Mõõdame üle*. Sobivuse korral tuleb meie uksepaigaldaja ja mõõdab täpselt kõik üle. Nii saame garanteerida, et tellitud uks Teile sobib.

5Paigaldame. Kui soovisite ka paigaldust, siis lepime kokku sobiva aja ukse paigalduseks.

Kui tellite ukse paigalduse meie kaudu, siis pakume omalt poolt tasuta vajalikke mõõdistusi. Nii saate kindel olla, et tellitud uks Teile sobib.

*Mõõdame ainult Tartumaal asuvatel objektidel. Mujal eraldi kokkuleppel.

Uksi tarnime ja paigaldame Tartus ja selle lähiümbruses. Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks tehke päring sobiva ukse kaudu või võtke ühendust meie projektimüügijuhtidega.


Korteriukse vahetusTeostatud töö näide

Paigaldatud korteri välisuks Terasuks Decor. Teostatud eelnev ukseava mõõtmine, vana ukse eemaldus ning utiliseerimine ja uue ukse paigaldus.

 


Valik korterile sobivaid välisuksi:

Leitud tooteid: 32
Sorteeri:

Võtke ühendust:

Taivi Kliimask

Taivi Kliimask
524 2500
taivi@tevokaup.ee


    Miks on hea teha ostud Tevos?

    Uksed parima hinnaga

    Meie tootevalikust leiate kvaliteetsed majauksed, korteri välisuksed ja siseuksed tuntud uksetootjatelt nagu Jeld-Wen, Haapsalu Uksetehas, Viljandi Aken ja Uks.

    Uste paigalduse täisteenus

    Pakume kõikidele meil müüdavatele ustele täisteenust – mõõdistamine, transport, ja paigaldus. Tehtud töödele kehtib garantii. Tellimise korral mõõdistamine tasuta.