22.06 OLEME AVATUD 9:00-14:00 | 23-24.06 SULETUD

+372 730 2000
E-R 7:45-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Ehitus-materjalid

Katused

Kinnitus-vahendid

Põrandakatte-materjalid

Värvikaubad

Uksed

Viimistlus-materjalid

Tööriistad ja -riided

Elekter ja ventilatsioon

Aiakaubad

Muu kasulik

X

Toode lisati ostukorvi

Kogus

Vaata ostukorvi Jätka ostlemist

Kontakt

Tevo Kaup AS on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1995. aastal. Tegeleme ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga.

 

Meie eesmärgiks on pakkuda erakliendile, ehitajale ja edasimüüjale kliendisõbralikku teenindust, asjatundlikku nõu ning soodsaid hindu kõikjal Eestis.

 

AS TEVO KAUP
Reg.kood 10255052
KMKR EE100287930
Riia 140a, 50411 TARTU
E-mail tevokaup@tevokaup.ee

HALL 1

  • Soojustus
  • Kivid
  • Plaadid
  • Puit

 

Telefon: 730 2001

E-R 7:45-19:00
L 9:00-17:00
P 9:00-15:00

HALL 2

  • Uksed
  • Kruvid
  • Värvid
  • Katused

 

Telefon: 730 2000, 730 2002

E-R 7:45-19:00
L 9:00-17:00
P 9:00-15:00

PROJEKTIMÜÜK

Suuremate koguste korral aitab Teid projektimüügi meeskond.

 

 

 

E-R 8:00-17:00

KONTOR

tevokaup@tevokaup.ee

E-R 8:00-17:00

Personal

Indrek Kraak
501 0215 indrek@tevokaup.ee
Ehitusmaterjalid
Katused
Erkki Mölder
529 9780 erkki@tevokaup.ee
Ehitusmaterjalid
Viimistlusmaterjalid
Põrandakattematerjalid
Indrek Paas
515 7047 indrek.paas@tevokaup.ee
Värvikaubad
Tööriistad ja -riided
Taivi Kliimask
524 2500 taivi@tevokaup.ee
Uksed
Airi Kase
517 8860 airi@tevokaup.ee
Kinnitusvahendid
Elekter ja ventilatsioon
Aiakaubad
Kaido Metsa
kaido@tevokaup.ee
Tegevdirektor