+372 730 2000
E-R 7:45-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Aiakomposter Biolan

Hind:
Soodushind kehtib e-poes ja kliendikaardiga kaupluses.
Lisainfot küsi julgesti siit

Toode laos

Biolani Aiakomposterit võib kasutada aia- ja majapidamisjäätmete kompostimiseks ühepereelamus ja suvilas. 900-liitrise Biolani Aiakomposteriga saate tõhusalt töödelda oma köögi- ja aiajäätmed kohevaks kompostiks. Suur täiteluuk kergendab kompostimisseadme täitmist. Tihe konstruktsioon ja reguleeritav õhutussüsteem hoiavad ära kompostimassi kuivamise, vähendades sellega vajadust komposti jälgida.

Hinnatabel

Tootekood Mõõdud Hind Lisa korvi
6411960057203 900L 290,00 € 229,00 €

Hind kaupluses võib erineda.

Maht: u 900 liitrit
Mõõdud (p x l x k): 106 x 154 x 92 cm
Kaal: 15 kg
Värvus: roheline
Materjal: külmakindel UV-kaitsega polüeteenplast
Garantii: Materjali- ja tootmisvigade garantii 1 aasta
Lisavarustus: Aluskorv

  • Mõeldud eelkõige aia- ja käimlajäätmete kompostimiseks
  • Vastupidav, talub suurepäraselt ilmastikumuutusi ja pakast
  • Kompostri kaanes on reguleeritav ventilatsiooniventiil 
  • Tänu lehtrikujulisele disainile saab kompostri tühjendamiseks lihtsalt komposti pealt maha tõsta
  • Lisavarustusena on saadaval alumiiniumvõrgust aluskorv, mis hoiab närilised kompostist eemal
  • Aluskorviga varustatud kompostris võib kompostida ka majapidamisjäätmeid 
  • Aluskorvi kaudu toimub ka komposti ventileerimine

900-liitrise Biolani Aiakomposteriga saate tõhusalt töödelda oma köögi- ja aiajäätmed kohevaks kompostiks. Suur täiteluuk kergendab kompostimisseadme täitmist. Tihe konstruktsioon ja reguleeritav õhutussüsteem hoiavad ära kompostimassi kuivamise, vähendades sellega vajadust komposti jälgida. Alumiiniumvõrgust aluskorv on saadaval lisavarustusena, see hoiab ära näriliste pääsu kompostijasse.

Biolani Aiakompostri kasutusjuhend

Komposter paigutatakse hea kandevõimega aluspinnasele, kohta, kuhu ei kogune seisvat vett. Täitmist alustatakse õhurikka aluskihi laotamisega. Jäätmeid lisatakse kihtide kaupa. Tagada tuleb piisav niiskuse ja toitainete sisaldus ning segu kobestamine.

Hapnik
Kompostri kaanes olev reguleeritav ventilatsiooniava avatakse suveks ja suletakse talveks. Jäätmete hulka lisatud Biolani Komposti- ja Käimlaturvas või oksapuru suurendavad komposti hapnikusisaldust.

Niiskus
Tavalise aiakomposti servas asuvad jäätmed kuivavad kergesti. Biolani aiakomposter hoiab paremini niiskust kui puidust kast. Niiskusesisaldus on piisav, kui kompostisegu on niiske ja läikiv. Segu kokkupigistamisel peab sellest eralduma mõni piisk vett.

Toitained
Kompostris peab olema optimaalne süsiniku ja lämmastiku vahekord. Rohelised aiajäätmed, sõnnik, virts, Biolani Kompostiärataja ja köögijäätmed sisaldavad lämmastikku. Surnud jäätmed, näiteks kuivanud hein, õled, puulehed, oksad, Biolani Komposti- ja Käimlaturvas sisaldavad sütt.

Kompostri sisu tuleb üks-kaks korda aastas läbi kaevata. Läbikaevamisel satuvad mittekõdunenud servaosad kõige kuumemasse kohta kompostri keskel. Kompostri tühjendamiseks tõstetakse seade kompostisegu pealt ära. Aiajäätmed küpsevad Biolani Aiakompostris kompostmullaks umbes 1–2 aastaga.

Maksekalkulaator

Kuumakse:
Kuumaksetes sisaldub ühekordne lepingutasu ning igakuine haldustasu. Tulemus võib teile pakutavast pisut erineda.

Tehke kohe eeltaotlus, et saada teada, kas soovitud tingimustel järelmaksu saaksite. Antud taotlus ei kohusta millekski, ega tekita Teile kohustusi.

Täida eeltaotlus

Küsi lisainfot