+372 730 2000
E-R 8:00-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Kontakt

AS TEVO KAUP
Reg.kood 10255052
KMKR EE100287930
Riia 140a, 51014 TARTU
E-mail tevokaup@tevokaup.ee

Tevo Kaup AS on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1995. aastal. Tegeleme ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga.

Meie eesmärgiks on pakkuda erakliendile, ehitajale ja edasimüüjale kliendisõbralikku teenindust, asjatundlikku nõu ning soodsaid hindu kõikjal Eestis.

HALL 1

  • Soojustus
  • Kivid
  • Plaadid
  • Puit

Telefon:
730 2001

E-R 8:00-19:00
L 9:00-17:00
P 9:00-15:00

HALL 2

  • Uksed
  • Kruvid
  • Värvid
  • Katused

Telefon: 730 2000, 730 2002
E-R 8:00-19:00
L 9:00-17:00
P 9:00-15:00

PROJEKTIMÜÜK

Suuremate koguste korral aitab Teid projektimüügi meeskond.

Telefon:
730 2006

E-R 8:00-17:00

KONTOR

tevokaup@tevokaup.ee
Faks 730 2009
E-R 8:00-17:00

Personal

Indrek Kraak

730 2006
501 0215
indrek@tevokaup.ee

Ehitusmaterjalid
Katused

Erkki Mölder

529 9780
erkki@tevokaup.ee

Ehitusmaterjalid
Viimistlusmaterjalid
Põrandakattematerjalid

Indrek Paas

515 7047
indrek.paas@tevokaup.ee

Värvikaubad
Tööriistad ja -riided

Taivi Kliimask

524 2500
taivi@tevokaup.ee

Uksed

Airi Kase

517 8860
airi@tevokaup.ee

Kinnitusvahendid
Elekter ja ventilatsioon
Aiakaubad

Kaido Metsa

kaido@tevokaup.ee

Tegevdirektor

Helen Sulaoja

Martin Sikk

5560 3951
martin@tevokaup.ee

Uste paigaldus