+372 730 2000
E-R 7:45-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Ukselink Valnes 98/01

Hind:
Soodushind kehtib e-poes ja kliendikaardiga kaupluses.
Lisainfot küsi julgesti siit

Laotoode

Lingid on valmistatud tänapäevastest kvaliteetsetest ja ilmastikukindlatest materjalidest nagu messing, alumiiniumsulamid ja roostevaba teras. Lingid sobivad kasutamiseks Euroopa- ja/või Skandinaavia standardi lukkudele.

Valnese ukselinke iseloomustab tipptasemel disain, töökindlus ja kasutusmugavus. Ukselink on üks väike detail sisekujunduses, kuid väga oluline! Lingi valikul võib valida mitmete erinevate materjalide ja stiilide vahel.

Tehnilise poole pealt tuleb tähele panna, et ukselink sobiks olemasoleva luku kinnitusega ja tellitav link vastaks ukse käelisusele.

Hinnatabel

Tootekood Hind Lisa korvi
98/01 kroom 16,80 € 15,12 €
98/01 kroom satiin 16,80 € 15,12 €
98/01 messing satiin 16,80 € 15,12 €

Hind kaupluses võib erineda.

UKSEKÄELISUS

Ukse käelisus

Ukse käelisus näitab, mis suunas uks avaneb. Ukse käelisust vaadatakse alati ukse avanemise poolelt ehk seistes selles ruumis, kuhu uks avaneb ja kus pool on ukse hinged. 

MATERJALID

Ukselinkide materjalide ja pinnatöötluste valik on lai. Valnese valikust leiab peamiselt roostevabast terasest, messingist ja tsingist ukselinke. Välisuste ukselinkide puhul tuleb sobiva valikul jälgida, et materjal oleks ilmastikukindel.

Roostevabast terasest (ST) ukselingid on tugevad ja kauakestvad nii sise- kui välitingimustes. Selge ja konkreetne linkide disain sobitub ideaalselt modernsesse interjööri. Roostevabast terasest link on lihtsalt puhastatav ja seetõttu laialt kasutatav toiduaine- ja ravimitööstuses ning ühiskondlikes ruumides

Messing (M) on samuti väga vastupidav materjal nii sise- kui välitingimustes. Messingust valmistatud lingid sobivad enamasti romantilisse ja ajaloolise hõnguga interjööri. Tsink (ZN) on soodne materjal ukselinkide valmistamiseks, kuid tsink võib hakata välitingimustes roostetama ja seetõttu sobib see vaid siseruumidesse.

PINNATÖÖTLUSED

Roostevabast terasest lingid võivad olla matistatud või poleeritud pinnaviimistlusega. Messingust lingid on loomupäraselt kuldse tooniga, kuid neid saab ka kroomida ja nikeldada. Nikeldatud pinnakate on veidike kollakam kui kroomitud, sarnanedes roostevabale matistatud materjalile. Tsingist valmistatud linke saab kroomida läikivaks või matiks, värvida valgeks või viimistleda messingi tooni kuldseks. Valnese valikus on ka erilisi pinnatöötlusi, näiteks pronksivärvi või lisatud portselandetailidega linke. Samuti leiab puidust uksenuppe ja käepidemeid. Maksimaalselt täiusliku tulemuse saab kui ukselink, lukusüdamik, lukuvastus ning uksehinged on sama pinnakattega.

Küsi lisainfot