+372 730 2000
E-R 7:45-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Bituumensindel KATEPAL KL

Hind:
Soodushind kehtib e-poes ja kliendikaardiga kaupluses.
Lisainfot küsi julgesti siit

Super KL

KL – ilus ühevärviline katuseplaat

Hinnatabel

Tootekood Mõõdud Värv Hind Lisa korvi
15383 3m²/pakk Must 22,86 € 16,96 €
3m²/pakk Punane 27,36 € 24,62 €
3m²/pakk Roheline 27,36 € 24,62 €
3m²/pakk Hall 27,00 € 24,30 €
3m²/pakk Pruun 27,36 € 24,62 €

Hind kaupluses võib erineda. Loe lähemalt e-poe müügitingimusi.

SuperKatepal SBS kummibituumenkatuseplaadid on valmistatud arvestades põhjamaade kliima karme tingimusi. Materjal on armeeritud klaasriidega,mis on kahelt poolt kaetud kvaliteetse bituumeniga. Alumisel poolel on iseliimuv bituumenikiht, tänu millele tagatakse katuse 100 % hermeetilisus ning paigaldamine lihtsustub märgatavalt. Plaadi ülemiseks kihiks on naturaalsed mineraal- või kivigraanulid, mis annavad materjalile erinevad värvitoonid. Puistekiht kaitseb katust kliimamõjude eest ning tagab selle pikaealisuse. SuperKatepal katuseplaate iseloomustavad paigalduse lihtsus, kõrged heliisolatsiooniomadused ja väike materjali kadu paigalduse

SuperKatepal toob professionaalide poolt kasutatava materjali ehk SBS – kummibituumeni nüüd väikeehitaja töömaale kõigis katuseplaatide tüüpides ja värvides. SBS – kummibituumen on katuseplaatide tõeline supermaterjal, mille omadused on tunduvalt paremad võrreldes teiste katuseplaatide materjalidega. Sellest ka nimetus SuperKatepal.

Hea painduvus ja parem rebimistugevus. SuperKatepal – katuseplaadid ei murdu mitmekordsel ülesalla painutamisel. See on tuntav paigalduse käigus neelupõhjade, läbiviikude ja viiluservade tegemisel. Lisaks on SuperKatepali vastupanu rebimisele tunduvalt suurem, mis ilmneb materjali naelutuskohtades.

Elastne külmades tingimustes. SuperKatepal – katuseplaatide materjal on painduv külmades tingimustes. Külmakindlus kaitseb materjali ja pikendab ajaliselt paigaldusaja valikut.

Pikaealine materjal. SBS – kummibituumen on vastupidav ja pikaealine materjal, milline talub paremini mehhaanilisi ja keemilisi kahjustusi. Elukutseliste katuseehitajate kogemuste põhjal võib väita, et kummibituumenkatte kestvus ületab kahekordselt tavalise bituumenkatte kestvuse.

Puiste kleepub paremini. Uus SuperKatepal – katuseplaatide kummibituumenpinnal püsib puiste ideaalselt kinni. Pinna karedusest tingituna püsib lumi katusel ning lumetõkked ei ole vajalikud.

Kvaliteetne ja soodne. SuperKatepalist valmistatud katuseplaadid on samast hinnaklassist kui tavalisest materjalist valmistatud.

    Küsi lisainfot