+372 730 2000
E-R 8:00-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Biolani Mereadruekstrakt

Hind:
Soodushind kehtib e-poes ja kliendikaardiga kaupluses.
Lisainfot küsi julgesti siit

Biolani mereadruekstrakt on vedel taimehooldusaine. Ta tõhustab ja tasakaalustab taimede toitainekasutust ja suurendab nende elujõudu eriti just pimedal aastaajal.

Hinnatabel

Mõõdud Hind Lisa korvi
300ml 3,90 € 3,51 €

Hind kaupluses võib erineda.

Mereadruekstrakti antakse kas koos kastmisveega või siis pritsitakse sellega lehti. Mereadruekstrakt on tavalisele väetisele lisaks antav taimehooldusaine, see ei asenda tavalist väetamist (nt Biolani Looduslikku Toitevedelikku või Looduslikku Toitepulka).

Taimede talvepuhkus
Lõpetage väetamine sügisel aegsasti ja vähendage taimede kastmist andes neile sealjuures ainult mereadruekstrakti. Regulaarne pritsimine mereadruekstraktiga on oluline taime heaolu ja välimuse säilitamiseks.

  • Tüübinimi: mereadruekstrakt
  • Müüginimi: Biolani Mereadruekstrakt
  • Toorained: mereadrupulber
  • Toitainesisaldus (% kogukaalust): üldkaalium (K) 0,6 %
  • Kuivainesisaldus: 5 %

Kastmine
Lisage igal kastmiskorral 1/3 mõõtekorgitäit ekstrakti ühe liitri vee kohta (10 ml/l). Mereadruekstrakt sobib kasutamiseks ka alt kastetavates pottides, sel juhul tuleb kastmispaaki täites lisada 1/3 mõõtekorgitäit ekstrakti kahe liitri vee kohta (5 ml/l).

Pritsimine
Segage 1/3 mõõtekorgitäit ekstrakti kahe liitri veega (5 ml/l). Pritsige lehestikku soovitatavalt iga nädal, kasvuhäirega taimi ka sagedamini. Pritsige taimi aeg-ajalt ka puhta veega. Regulaarne Mereadruekstraktiga pritsimine ka talvekuudel on oluline taime heaolu ja välimuse säilitamiseks.

Biolani Mereadruekstrakt on 100% loodustoode.
Enne tarvitamist loksutada. Kaitsta jäätumise eest. Hoida temperatuuril alla 35°C.

Küsi lisainfot