+372 730 2000
E-R 7:45-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Betoon Weber S-30

Hind:
Soodushind kehtib e-poes ja kliendikaardiga kaupluses.
Lisainfot küsi julgesti siit

Kuivbetoon Weber S-30 on ilmastikukindel betoonisegu üldisteks valutöödeks. Betoonsegu täitematerjali fraktsioon on 0…3 mm ja soovituslik valatava kihi paksus 10…50 mm. Segu tarnitakse kuivseguna 25 kg pakendis. Veega segamisel saadakse valmis betoonisegu, mille keskmine survetugevus on 20 MPa.

Hinnatabel

Tootekood Mõõdud Hind Lisa korvi
1015 25 kg 6,00 € 5,40 €

Hind kaupluses võib erineda. Loe lähemalt e-poe müügitingimusi.

ALUSPIND

Tsementsegud sobivad betoonist ja kergbetoonist aluspindadele. Aluspind peab olema tugev, puhas ja vettimav.  Aluspinnalt tuleb eemaldada kõik naket takistavad ained nagu mustus, tolm, rasv, vana värv, tsemendipiim jmt.

SEGU VALMISTAMINE

25 kg kott segada 3…3,4 liitri puhta veega. Segamiseks sobib kasutada betoonisegistit. Väiksemaid koguseid võib segada drelli otsa kinnitatud vispli või labidaga.  Tähelepanu! Vett ei tohi üle doseerida, sest see vähendab tugevust ja suurendab mahukahanemist.

TÖÖDE TEOSTAMINE

Kohtparandamisel on soovitav aluspinda enne segu pinnale kandmist niisutada. Vanade pindade nakke parandamiseks on soovitav seguks kasutatavale veele lisada Weberi dispersiooni suhtega 1:10. Enne põrandate tasandamist harjatakse puhastatud pinnale põrandadispersiooni vesilahus. Krundil lastakse kuivada 1…3 tundi nii, et põranda tasandamise ajal ei oleks pinnal loike. Töö tegemisel järgitakse normaalseid segu pealekandmise ja töötlemisega seonduvaid töövõtteid. Valmissegu kasutusaeg on 2 tundi peale vee lisamist.

PRAKTILISED NÕUANDED

Peale valamist tuleb betooni niisutada ning kiire kuivamise vältimiseks katta plastikaadiga vähemalt 2 ööpäevaks. Segu sobib kasutamiseks temperatuuril alates +5 ºC. Vältida tööde tegemist otsese päikesevalguse käes või tugeva tuule korral.

OHUTUSNÕUDED

Põhjustab ärritust. Sisaldab tsementi min 20% kogumahust. Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Väldi pikemat kontakti nahaga. Vajadusel kasuta kaitseprille, respiraatorit, kindaid või kaitsekreemi. Väldi tolmu sissehingamist. Segu sattumisel silma loputada koheselt rohke veega ning vajadusel konsulteerida arstiga.

    Küsi lisainfot