+372 730 2000
E-R 8:00-19:00 | L 9:00-17:00 | P 9:00-15:00

Soojusta ise

ISOVER ja CRAMO pakuvad ainulaadset võimalust – osta ISOVER InsulSafe puistevill, rendi CRAMOST puistevilla paigaldamise agregaat ja teosta villa puistamine ise!
 
Väiksema koguse (kuni 30m³) puhul läheb professionaalse puistevilla paigaldaja kohalekutsumine töö tellijale kulukaks. Seetõttu pakuvad ISOVER ja CRAMO head võimalust – rendi Cramost ISOVER puistevilla paigaldamise aparaat ja paigalda vill ise. Tegemist on spetsiaalselt eratarbija jaoks toodetud seadmega, millega saab väiksemamahulised tööd ise edukalt tehtud.

Kust saab ISOVER InsulSafe puistevilla?

ISOVER InsulSafe puistevilla saab osta meie käest!
 
 
 
 
 
Enne puistevilla ostmist arvestage välja soojustamistöödeks vajaminev materjali kulu.
Arvutamise alus on kirjas 
ISOVER puistevilla paigaldusjuhendis.
Soovitame võtta eelnevalt ühendust müügikohaga, et veenduda Teile vajamineva koguse olemasolus.
 

Kust saab puistevilla paigaldamise seadme?

Infot puistevilla seadme saadavuse kohta saab Cramo rendipunktidest:
Tallinnas – Kadaka tee 131, tel 683 0830
Pärnus – Lao 9, tel 447 7360
Rakveres – Kauba 3A, tel 322 3022 
Jõhvis – Malmi 2, 335 7033

Seadet renditakse Cramo Estonia AS üldistel renditingimustel ja hinnakirja alusel. 
Aparaadi laenutamise võimalus teistest rendipunktidest tuleb eelnevalt kokku leppida vastava Cramo rendipunktiga
 

Kui palju maksab seadme rentimine?

Rendihind hinnakirjas puistevillaagregaadile ST-40 on 50.- €/ööpäev. Soodustus ISOVER InsulSafe ostmisel ostutseki ettenäitamisel 50% rendihinnast!  Soodustus kehtib kahe kuu jooksul alates ISOVER InsulSafe ostmisest!
 

Kuidas Cramost seadme kätte saab?

Palun veenduge eelnevalt seadme olemasolus rendipunktis. Seadmele tuleb järgi minna kas mikrobussiga või järelhaagisega. Paberite vormistamine ning seadme tutvustamine viikase läbi üldjuhul mõnede mintutite jooksul. Cramo rendipunkti töötajad aitavad seadme tranpordivahendile – seega saab seadme rendist võtmisega ning tagasitoomisega hakkama inimene ka üksinda.

Kuidas masinat käsitleda?

Puistevilla paigaldamine

Enne seadme kasutamist lugege läbi Puistevillamasina ST-40 kasutusjuhendjuhend on paigutatud ka seadme külge.

Tähelepanu!  Puistevillaagregaat ST-40 on spetsiaalselt seadistatud ISOVER InsulSafe puistevilla paigaldamiseks. 

Muude analoogsete puistematerjalide paigaldamine rendiagregaadiga on keelatud kuna see võib põhjustada seadme riknemiseSeadme remondiga kaasnevad kulutused hüvitab rendiettevõttele seadme rentija.

Kuidas ISOVER InsulSafe toodet paigaldada?

Enne tööde alustamist on vajalikud mõningased eeltööd. Täpsemad näpunäited ja tööde loetelu on kirjas ISOVER puistevilla paigaldusjuhendis.
Tutvuge ka lühivideoga ISOVER InsulSafe puistevilla paigaldamine rendiagregaadiga ST-40

ISOVER InsulSafe

ISOVER InsulSafe

ISOVER InsulSafe tagab väga tõhusa ja pikaealise soojapidavuse hoone piirdekonstruktsioonile. Paigaldatud soojustus ei nõua täiendavaid hoolduskulusid, jätkates energia säästmist kogu hoone kasutusaja jooksul. InsulSafe´i kasutuskohad on nii uusehitused kui ka renoveerimislahendused. Eriti sobiv on InsulSafe kasutada just lisasoojustamiseks, kuna tänu enda kergele kaalule ei suru ta olemasolevaid alumisi isolatsioonikihte kokku.
 

  • Ainulaadne valik keskkonna heaks – ISOVER InsulSafe puistevilla tooraineks on enam kui 95% ulatuses looduslikud mineraalsed toorained, millest enam kui 85% moodustab taaskasutatud klaas. InsulSafe´i toodetakse Soomes Saint-Gobain Finland Oy Hyvinkää ja Forssa tehases. Toote valmistamisel on kasutatud ainult taastuvenergiat: biogaasi ja keskkonnasõbralikult märgistatud hüdroenergiat.
  • Puhtaim puistevill – InsulSafe on ilma sideaineteta liini peal toodetav naturaalne mineraalvill, mis on valmistatud spetsiaalselt puhuriga paigaldamiseks. Insulsafe ei vaja keemilisi lisandeid hallituse tekke ärahoidmiseks, kuna ta ei ima endasse niiskust ja ei tekita ka korrosiooniohtu metallidele. InsulSafe tagab konstruktsioonidele tuleohutu lahenduse, kuna ta omab kõrgeimat tuleohutuse klassi – A1, mis on saavutatud mürgiseid tuletõkkevahendeid lisamata. InsulSafe on mittepõlev ning tuld mitte levitav.
  • Puhas töökeskkond – Väga madal tolmueraldus puhuriga paigaldamisel muudab InsulSafe’iga töötamise mugavaks.
 

InsulSafe tootele on väljastatud EPD – mida see tähendab?

EPD on nüüdisaegne meetod, millega hinnatakse kõiki olulisi keskkonnamõjusid, mis tekivad ehitustoote ja -süsteemi kogu olelusringi jooksul. Lähtudes rahvusvahelistest standarditest (EN 15804 ja ISO 21930) võetakse olelusringi hindamisel rangel ja teaduslikul viisil arvesse kogu energia-, vee- ja loodusvarade kasutus, heitmed õhku, pinnasesse ja vette ning reostus ja jäätmete teke. Neid sisendeid ja väljundeid arvutatakse hoone olelusringi igas erinevas etapis.

Olelusringi hindamismeetodid on parimad teaduspõhised vahendid ehitustoodete keskkonnamõjude kompleksseks hindamiseks. Toote olelusringi hindamise tulemused esitatakse toote keskkonnadeklaratsioonina (EPD), mida tõendab sõltumatu kolmas isik. Selline protsess tagab tulemuste kvaliteedi ja usaldusväärsuse.

Meie pühendumust olelusringi hindamisele ja toote keskkonnadeklaratsiooni tõendust näitab piltkujutis „EPD verified”. Selle piltkujutise abil saate leida tooted, mille olelusringi hindamise tulemused on esitatud kolmanda isiku tõendatud toote keskkonnadeklaratsioonis (EPD).

EPD