telephone
Info ja klienditugi:
+372 730 2000
ostukaru
Alati parimad hinnad ja kiire teenindus!  
Küsi pakkumist

parimad

 

 

 

 

 

 

Uudised
Eesmärk

Meie eesmärgiks on pakkuda erakliendile, ehitajale ja edasimüüjale kliendisõbralikku teenindust ning soodsaid hindu kõikjal Eestis. AS Tevo Kaup pikaajaliste kogemustega töötajad püüavad iga kliendi jaoks alati leida aega, pakkude probleemidele lahendusi ja anda nõu. Leiame, et meie kõigi edu põhineb koostööl.



loe edasi>>

 

Kontaktinfo & kontaktvorm

AS TEVO KAUP
Ehitus- ja viimistlusmaterjalid
Reg. 10255052

KONTOR:
Riia 140a
51014 TARTU
Tel: 730 2000
Faks: 730 2009
E-mail: tevokaup@tevokaup.ee

Tegevdirektor: Kaido Metsa
Telefon: 730 2000
E-mail: kaido@tevokaup.ee

Raamatupidamine:
Telefon: 730 2000
E-mail: ylle@tevokaup.ee


ÜLDEHITUSMATERJALID:

Kauplus-ladu
Telefon: 730 2001

 

KINNITUSVAHENDID, VÄRVID, PARKETT, SISE- JA VÄLISUKSED, TÖÖRIISTAD, 

 SEINAKATTEMATERJALID, SANITAARTEHNIKA, ELEKTRIKAUBAD, AIAKAUBAD:

Kauplus

Telefon: 730 2002, 730 2003

KAUPLUSTE LAHTIOLEKUAJAD:
E-R 8-19
L 9-17
P 9-15

 


PROJEKTIMÜÜK:

ÜLDEHITUSMATERJALID
Indrek Kraak
Telefon: 730 2006
Mobiil: 501 0215
E-mail: indrek@tevokaup.ee

Erkki Mölder
Telefon: 730 2006
Mobiil: 529 9780
E-mail: erkki@tevokaup.ee

SISE- JA VÄLISUKSED
Taivi Kliimask
Mobiil: 524 2500
E-mail: taivi@tevokaup.ee

KINNITUSVAHENDID
Airi Kase
Mobiil: 517 8860
E-mail: airi@tevokaup.ee

VÄRVIKAUBAD
Indrek Paas
Mobiil: 515 7047
E-mail: indrek.paas@tevokaup.ee

PÕRANDAKATTEMATERJALID
Erkki Mölder
Mobiil: 529 9780
E-mail: erkki@tevokaup.ee

KATUSE- JA FASSAADIKATTEMATERJALID, VELUX KATUSEAKNAD, ÜLESTÕSTETAVAD GARAAžIUKSED
Indrek Kraak
Telefon: 730 2006
Mobiil: 501 0215
E-mail: indrek@tevokaup.ee

PROJEKTIMÜÜGI TÖÖAJAD:
E-R 8-17


Kontaktvorm

Nimi:
 
E-mail:
Pealkiri:
 
Sisu:
 
   
 

Tevo ehituskaup              Riia 140a Tartu             E-mail: tevokaup@tevokaup.ee              Tel. 730 2000